Musimbe  Dávid Dennis

Musimbe Dávid Dennis

Fellépő rendelése

A Dumaszínház társulatának tagja.

Az első afro-magyar humorista egyenesen az ötödik kerületből.

Múltját tekintve többek között volt karosszérialakatos, telemarketinges, fénydublőr, de a wc papír business-ben is kipróbálta magát.

Élete az NBA és a rap zene, néha Brooklynban képzeli magát, aztán rájön, hogy az csak a Diószegi Sámuel utca.

Szinte mindentől parázik, a hipochondria az egyik hobbija, ebben az ország élvonalába tartozik.

Kövesse fellépőnket!

Musimbe Dávid Dennis előadásai

2026. szeptember 23., szerda 18:00

Dunaújváros - KULTIK Dózsa Mozicentrum

Ezt benéztem! - Musimbe Dávid Dennis önálló estje, műsorvezető: Fülöp Viktor

Fülöp Viktor, Musimbe Dávid Dennis

2026. szeptember 25., péntek 18:00

Hajdúszoboszló - Kovács Máté Városi Művelődési Központ

Ezt benéztem! - Musimbe Dávid Dennis önálló estje, műsorvezető: Ress Abigél

Musimbe Dávid Dennis, Ress Abigél

2026. szeptember 26., szombat 18:00

Ezt benéztem! - Musimbe Dávid Dennis önálló estje, műsorvezető: Ress Abigél

Musimbe Dávid Dennis, Ress Abigél

2026. október 3., szombat 20:30

Budapest - Erzsébetligeti Színház

Ezt benéztem! - Musimbe Dávid Dennis önálló estje, műsorvezető: Lovász László

Lovász László, Musimbe Dávid Dennis

Duma TV

Musimbe Dávid Dennis a Duma TV-n

20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! 3. rész

20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! 3. rész

Megnézem
Lakatos László & Musimbe Dávid Dennis - Meg tudjuk magyarázni

Lakatos László & Musimbe Dávid Dennis - Meg tudjuk magyarázni

Megnézem
Hadházi On The Road | 3. nap

Hadházi On The Road | 3. nap

Megnézem
Hadházi On The Road | 4. nap

Hadházi On The Road | 4. nap

Megnézem

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy a legfrissebb híreinkről, előadásainkról azonnal értesülj!

Feliratkozom

Ne maradj le!

Nézd meg legújabb előadás videóinkat, válogass kedvedre a DumaTV tartalmai között!

Irány a DumaTV